olej na preglejke, 38x24 cm, značené vpravo dole „G. Schillerová“
1981, olej na sololite, 50x50 cm, značené vpravo dole „G. Schillerová 81“
olej na lepenke, 22,5x44,5 cm, značené vpravo dole monogramom
kombinovaná technika na papieri, 49x84 cm, značené vpravo dole „Potoček“
1984, olej na plátne, 43x31 cm, značené vpravo hore monogramom
Na zadnej strane diela štítok SFVU Dielo a autorský štítok.
akvarel na papieri, 35x39cm, značené vpravo dole „S. Greinerová“
1971, kombinovaná technika na papieri, 59x22 cm, značené vpravo hore „J. Šturdík 71“
1969, olej na sololite, 28x41,5 cm, značené vľavo dole „J. Novák“
Na zadnej strane štítok SFVU Dielo.
1969, litografia na papieri, 36x35 cm, značené vpravo dole „W. Schiffer Paris 1969“
1995, nitrolak na sololite, 141x105 cm, značené vpravo dole „P.“
1988, nitrolak na lepenke, 51x66 cm, neznačené
1975, olej na kartóne, 50x35 cm, značené vľavo dole „Trepáč 1975“